e-päevik   Esileht   Kirjakast

Õppematerjalid
Dokumendid
Dokumendiregister

Tartu Hiie Kool osutab üleriigiliselt kõikidele kuulmis- ja kõnepuudega lastele, nende vanematele ning nende lastega töötavatele õpetajatele ja teistele spetsialistidele kogu Eestist, logopeedilist (sh vajadusele surdologopeedilist), eripedagoogilist ja psühholoogilist nõustamisteenust.

Nõustamine hõlmab kommunikatsiooni-, õppe- ja käitumisprobleeme, kohanemist, suhteid, hoiakuid ja ootusi, et kindlustada lapsele parim võimalik haridus ja kaasamine ühiskonda. Vajaduse korral sõidetakse ka haridusasutusse, kus laps õpib, kohale ja nõustamine toimub seal.

Kõik spetsialistid, kes nõustavad ja probleeme lahendavad, on koolis töötavad kompetentsed oma eriala asjatundjad ja aktiivsed praktikud.

Teenuse saamiseks on vajalik pöörduda kooli poole telefonil 7422 397 või e-posti teel: hiiekool@hiiekool.ee

.

Viimati uuendatud: 15.03.2018