e-päevik   Esileht   Kirjakast

E-post: hiiekool@hiiekool.ee

09.08.2018 - 16.08.2018
Võtame tööle

Osalise koormusega loodusainete õpetaja hariduslike erivajadustega õpilaste (kuulmis- ja kõnepuue) klassidesse. Vajalik on magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon, õpetajakutse ning eripedagoogilised kompetentsid (soovitav elementaarne viipekeele oskus). Esitada avaldus, CV ja koopiad kvalifikatsiooninõudeid tõendavatest dokumentidest.

Osalise koormusega tähtajalise töölepinguga ajutiselt äraoleva töötaja asendajaks hariduslike erivajadustega õpilaste (kuulmis- ja kõnepuue) pikapäevarühma kasvataja. Ootame kandideerima neid, kes omavad (või omandavad) vähemalt haridusteaduste bakalaureuse kraadi ja eripedagoogilisi kompetentse. Töö koolipäevadel pärast lõunat 1,5 kuni 3 tundi. Esitada avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad.

Tähtajalise töölepinguga ajutiselt äraoleva töötaja asendajaks hariduslike erivajadustega õpilaste (kuulmis- ja kõnepuue) õpetaja abi. Kasuks tuleb eelnev töökogemus erivajadustega lastega. Esitada  avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad.

Dokumentide esitamise tähtaeg: 16.08.2018 Hiie 11 Tartu 51006 või hiiekool@hiiekool.ee.

kell 13.00 toimub 2018/2019. õppeaasta avaaktus