Uute õpilaste vastuvõtt Tartu Hiie Kooli

Kooli vastuvõtuks palume saata lapse dokumendid e-kirjaga või postiga või tuua ise kooli kohale tööpäevadel kell 8.00 - 18.00. Dokumentide esitamise tähtaeg on 03.06.2020.

Peale dokumentide esitamist kutsutakse lapsevanem, koos lapsega, juuni algul kooli nõustamismeeskonna vestlusele, kus selgub, kas laps vajab õppimistingimusi Tartu Hiie Koolis.

Täiendav info telefoni 742 2397.

Avalik teave

Järelevalve ja korruptsiooniennetus

Kooli üle haldusjärelevalvet teostava asutuse kontaktandmed:

Haridus- ja Teadusministeerium

Munga 18, 50088 Tartu

Kontakt: hm@hm.ee, tel 735 0222

Korruptsiooniennetusega seotud küsimustega palume pöörduda Hariduse- ja Teadusministeeriumis korruptsiooniennetuse eest vastutava isiku poole: Hille Voolaid (Hille.Voolaid@hm.ee)

Kooli üle haldusjärelevalvet teostava asutuse kontaktandmed:

Haridus- ja Teadusministeerium

Munga 18, 50088 Tartu